Get Adobe Flash player

Zlatnictví Havlíček - O nás


Jsme tradiční rodinná firma sídlící v Kladně již více než 20 let, od roku 1990 jste nás našli na adrese T.G.M. 291 vedle drogerie paní Zeissové. V roce 1996 jsme se přestěhovali do vlastních prostor na adrese Osv. polit. vězňů 571 v centru Kladna, na pěší zóně, 25metrů od třídy T.G.M. Protože sídlíme v našem objektu, můžeme Vám nabídnout ty nejvýhodnější možné ceny oproti konkurenci.
 
Náš obchod a služby jsou zaměřeny na tradiční, kvalitní český šperk a kompletní zlatnický servis v naší plně vybavené zlatnické dílně. U nás Vám opravíme veškeré zlaté, stříbrné i bižuterní šperky. Vyrobíme vám šperk podle vašeho vlastního návrhu, nebo obrázku či nápadu. Výrobu snubních prstenů vám nabízíme též podle vašich návrhů, nápadů a přání v nejkratších možných termínech.
 
Vykupujeme věškeré zlato za nejlepší ceny. Staré šperky, zubní zlato, pouzdra od hodinek a jiné. Pokud nelze stanovit ryzost zlata přesně v naší prodejně, nabízíme Vám zdarma odvoz do Prahy na Puncovní úřad kde chemickou analýzou stanoví přesný obsah drahého kovu.